Konferencja Prorocza - Budowanie Królestwa Bożego w Polsce

Bóg na nowo wylewa Swojego Ducha aby zreformować Kościół na świecie. Zapraszamy na konferencję podczas której możesz doświadczyć Jego obecności. Niech wiatr Bożego Ducha wyposaży Cię i pokieruje tak, abyś mógł wypełnić swoje przeznaczenie.

MIEJSCE KONFERENCJI
Kościół Zielonoświątkowy
ul. Menonitów 2a w Gdańsku

Usługujący:
Gale i Shelly Sheehan - działają w Kościele jako apostolski zespół proroczy. Ponadto są dyrektorami "Christian International Network", sieci zrzeszającej ponad 700 służb na całym świecie, oraz założycielami "Destiny Now Ministries". Usługują również w szkołach biblijnych, lokalnych kościołach, oraz w sferach rządowych i biznesowych. Gale jest autorem książek "Cuda dzisiaj!!!" i "Cuda finansowe dzisiaj!!!"

Liliana Cydejko - jest częścią Chrześcijańskiej Wspólnoty "Górna Izba" w Gorzowie Wielkopolskim. Od wielu lat usługuje w proroczym namaszczeniu, wykazując niespożytą energię i ogromny entuzjazm w modlitwie o innych. Działa w ruchu "Polska dla Jezusa".

KOSZT:
25zł - rejestracja do 19 marca (weź ze sobą dowód wpłaty)
30zł - po 19 marca, przy wejściu na konferencję

ZOBACZ PLAKAT zawierający więcej informacji, m.in. plan dnia!SZKOŁA CHWAŁY - WARSZTATY

3-5 kwietnia w Bygdoszczy będziemy prowadzić warsztaty, podczas których chcemy podejść bardziej praktycznie do uwielbienia. Warsztaty skierowane są głównie do tych, którzy już posługują w uwielbieniu przez muzykę lub taniec i pragną wzrastać w posłudze. Podczas warsztatów będziemy starać się poruszać m.in. takie tematy jak:

  • całościowe podejście do piosenki (od strony duchowej i artystycznej),
  • wzajemny wpływ muzyki i tańca w uwielbieniu oraz współpraca muzyków i tancerzy,
  • współpraca w zespole,
  • prorocze wymiary uwielbienia,
  • improwizacja w Duchu,
  • rozwój darów i namaszczenia,
  • zmagania, niebezpieczeństwa i drogi wyjścia dla posługujących w uwielbieniu.

To tylko niektore zagadnienia. Chcemy dać Wam przestrzeń na aktywne uczestnictwo w warsztatach.
Oczywiście będzie dużo uwielbienia otwartego na prowadzenie Ducha Świętego.

Warsztaty organizacyjnie są przygotowane przez Centrum Chrześcijańskie Kanaan, Misje Betezda w Bydgoszczy.
Jeśli chcecie wziąć udział, prosimy o osobisty kontakt z Agnieszką Urbaniak z Bydgoszczy, która koordynuje organizacyjnie te warsztaty. Możecie pisać na adres: agula.u@gmail.com lub dzwonić na nr 692 152 055.
Istnieje możliwość zorganizowania tanich noclegów (20-30 zł / dobę). Agnieszka poinformuje Was o wszystkim. Dla osób poszukujących warunków bardziej luksusowych też są propozycje -:).
Uwaga - ilość noclegów i miejsc na warsztatach jest ograniczona! Chętnych prosimy o szybki kontakt z Agnieszką Urbaniak.

Piotr i Agnieszka PłechaSZKOŁA CHWAŁY - WARSZTATY

Podobne warsztaty chcemy zorganizować również we Wrocławiu w październiku. Planujemy rozszerzać formułę warsztatów tak, aby docierać do różnych miejsc w Polsce.

Piotr i Agnieszka Płecha"MIASTO PEŁNE CHWAŁY" - KONFERENCJA UWIELBIENIA

Konferecja odbędzie się 5-7 czerwca we Wrocławiu. Podczas tej konferencji uwielbienie i Boża chwała nie będzie jedynie dodatkiem, ale głównym jej tematem. Chcemy wywyższyć Boga, zmieniać duchową atmosferę naszego miasta i inspirować wierzących do głębszego, codziennego przeżywania Bożej chwały. Jesteśmy przekonani, że jedność wierzących jest atmosferą która jest miła Bogu i w której On objawia Swoją chwałę. Dlatego, podczas tej konferencji staniemy wspólnie z innymi kościołami wrocławskimi.
Zapraszamy wszystkich, którzy szukają Bożego oblicza.
Szczegółowe informacje wkrótce.